Jak wygląda gra w Zagadkowie?

Od czego zacząć?

Każda gra w Zagadkowie musi być uprzednio zarezerwowana (telefonicznie, przez facebooka lub stronę). Rezerwacja może zostać jeszcze potwierdzona telefonicznie w dniu rozpoczęcia gry. Graczy zapraszamy do Zagadkowa 15 minut przed rozpoczęciem zabawy w celu zapoznania się z zasadami i regulaminem (regulamin dostępny również TUTAJ). Koszt jednej gry to 99zł na całą grupę do 5 osób niezależnie od ilości graczy w grupie (np. wejście grupy trzyosobowej będzie kosztować tyle samo co pięcioosobowej czyli 99zł). W przypadku pokoju Wiedźma istnieje możliwość wprowadzenia większej ilości graczy za dodatkową opłatą (+15zł od każdej osoby powyżej 5). Cenę wstępu obniżają liczne promocje na naszym Facebooku: facebook.com/zagadkowo.eu oraz promocyjne vouchery. Płatność odbywa się przed wejściem do pokoju. W przypadku rezygnacji z rezerwacji (zdarzenia losowe, zmiana planów) – prosimy o pilny kontakt.

Czy gra wymaga przygotowania?

Gracze nie muszą w żaden sposób przygotowywać się przed grą. Wystarczy, że zabierzecie ze sobą dobry nastrój i chęć do działania. Zasady zostaną Wam wytłumaczone na miejscu. Nie liczy się Wasze doświadczenie w tego typu rozrywce – bardzo często zdarza się, że początkujący gracze grają lepiej od tych doświadczonych. Nie bądźcie skrępowani tym, że niektóre z zagadek mogą sprawić Wam trudność i możecie nie wyjść z pokoju (co jest zupełnie naturalne). To przede wszystkim bardzo wciągająca i dostarczająca wielu emocji zabawa dla ludzi w każdym wieku.

Jaki pokój wybrać?

Zagadkowo oferuje trzy różne pokoje o różnym stopniu trudności i odmiennym klimacie. Każdy z nich ma zupełnie inną ciekawą tematykę, wystrój oraz przede wszystkim Zagadki. Początkującym i średniozaawansowanym lub po prostu szukających emocjonującej rozrywki, niekoniecznie opartej na klimacie grozy zapraszamy do Eksperymentu oraz Pokoju Gangstera, gdzie panuje kryminalny niepokój (pokój BEZ KŁÓDEK!). Wisienką na torcie jest nasza Komnata Wiedźmy – najtrudniejszy, niezwykle klimatyczny pokój, który ściąga do Radomska grupy z najróżniejszych zakątków Polski.

Pokojów nie można zobaczyć wcześniej przed grą! Do zabawy zapraszamy głównie dorosłych i młodzież. Wiele z zagadek może się okazać za tru dne do rozwiązania dla dzieci poniżej 12 lat.

Gra kończy się w momencie wyjścia z pokoju przez graczy bądź też upłynięcia regulaminowego czasu.