Czym są POKOJE ZAGADEK?

Chcielibyście poczuć się jak w filmie i stać się częścią niezwykłej historii? A może poszukujecie nowej, ciekawej formy rozrywki? Pokoje Zagadek to miejsce inteligentnej zabawy dla kilkuosobowej grupy, której akcja odbywa się w realnej rzeczywistości. Zadaniem graczy jest rozwiązanie wszystkich zagadek w określonym czasie z specjalnie zaadaptowanego pokoju.

Do osiągnięcia celu prowadzi sprawne rozwiązywanie łamigłówek, zagadek logicznych i zręcznościowych, łamanie kodów, zamków szyfrowych i przede wszystkim współpraca między graczami. To wszystko przy dreszczyku emocji związanym z presją czasu. Nasi gracze na żywo obcują z klimatycznymi rekwizytami. Każdy z naszych czterech pokoi ma inną, niezwykłą historię, jest skrupulatnie przygotowany i towarzyszy mu odpowiednia scenografia, efekty dźwiękowe oraz wizualne. Zabawa dostarcza wielu emocji, a o grze mówi się jeszcze długo po opuszczeniu pokoju. Każdy krok graczy jest obserwowany pod bacznym okiem kamer – nie tylko ze względów bezpieczeństwa i obserwowania postępów w grze, ale także dla usprawnienia rozgrywki – gdy gracze utkną w danym momencie gry, moderator pokoju udziela lakonicznych podpowiedzi. Pokoje zagadek to bardzo ciekawa alternatywa dla kina, kręgli, bilarda czy dyskoteki, która świetnie integruje uczestników.

Skąd wzięły się Pokoje Zagadek?
Zabawa ma swój rodowód w grach komputerowych. Postać gry na żywo przybrała prawdopodobnie w Japonii, choć o pierwszeństwo kłócą się z japończykami węgrzy, gdzie ta rozrywka jest również bardzo popularna. Ekspansja escape roomów nastąpiła szybko i rozlegle, docierając do wielu krajów na wszystkich kontynentach. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych rozrywek w każdym większym mieście na świecie… w tym również w Polsce.

Dla kogo gra?
Pokoje Zagadek to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla: par, znajomych, przyjaciół, całych rodzin. Gra wymaga współpracy i doskonale uczy tzw. team buildingu zatem doskonale sprawdzi się też podczas eventów firmowych, spotkań integracyjnych. Jest jednocześnie cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem formą rozpoczęcia wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Do zabawy zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci powyżej 13 lat (z opiekunem).