Vouchery to znakomity prezent!

Chcę zakupić Voucher Podarunkowy
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Podaruj Voucher do Zagadkowa i spraw radość najbliższym dając im okazję do niezwykłej zabawy! Nasze Vouchery, będące jednocześnie biletami wstępu sprzedajemy w formie drukowanej oraz online. W przypadku pierwszej opcji jest on do odbioru w naszym lokalu, płatność gotówką następuje na miejscu. Przy zakupieniu przez internet, voucher jest wysyłany w formie PDF do samodzielnego wydruku lub też okazania np na smartfonie, po uprzedniej wpłacie na konto. Zamówienia można dokonać e-mailowo: kontakt@zagadkowo.eu lub też za pośrednictwem naszego profilu na: www.facebook.com/zagadkowo.eu

Koszt Vouchera jest zależny od osoby kupującej, sami decydujecie ile będzie warty voucher. Na bonie jest widoczna jego wartość. Na życzenie wpisujemy w nim 100% tak by cena nie była widoczna dla obdarowanego. Bon jest ważny trzy miesiące od daty zakupu.

Każdy Voucher ma indywidualny numer z przypisanym do nim rabatem. Vouchery nie są imienne i można je przekazać innym osobom.

Mam Voucher. Co dalej?
Jeden Voucher jest do wykorzystania na jednorazową grę w jednym z trzech pokojów w grupie od 2 do 5 osób. Bon obniża koszt biletu o wskazaną na nim wartość. By wykorzystać voucher, należy zarezerwować dostępny termin zabawy, a następnie okazać bon na miejscu przed jej rozpoczęciem. Prosimy o wcześniejszą informację podczas rezerwacji, że wejście będzie z voucherem.

WARTOŚCI VOUCHERÓW NIE KUMULUJĄ SIĘ Z POZOSTAŁYMI PROMOCJAMI I INNYMI VOUCHERAMI!